“Yeniden 7 bölge 81 il Buluşmaları“ Samsun Toplantısı

02.04.2021

“7 bölge 81 il Buluşmaları“ Toplantımız Samsun'da Genel Başkan Sn.Yunus KILIÇ, Genel Başkan Yardımcısı Sn.Yener DOĞRUER, Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Mevlüt KUYUMCU, Karadeniz Bölge Başkanı Sn.Murat GÜNDOĞDU, Amasya İl Başkanı Sn. Hamza AYDIN , Amasya’dan Üyemiz Sn.Hakan GENÇ ve Sn.Erkan GÜVELİ, Eskişehir İl Başkanı Sn.Ali YÜCE, Ordu İl Başkanı Sn.Adil KESKİN, Samsun İl Başkanı Sn.Hüseyin YURDUSEVEN ve kurum temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Samsun Ticaret Odası Başkanı Sn.Salih Zeki MURZİOĞLU'na ziyarette bulunarak sektörümüzün yaşadığı sıkıntılarla ilgili bilgi paylaşımı yaptık,kendisine yakın ilgisi için teşekkür ediyorum.

Ayrıca ziyaretlerinde bulunduğumuz Emineller Özel Eğitim Kurucusu Sn.Dr.Aytek ÇAKMAK ve Sn.Salih DUMAN'a, Yeniden Doğuş Özel Eğitim Kurucusu Sn. Hüseyin YURDUSEVEN'e, Bizim Kardelen Özel Eğitim Kurucusu Sn. Leyla YILDIZ'a, Sina Özel Eğitim Kurucusu Sn.Mahmut KÖKTEN'e misafirperverlikleri için teşekkür ederim.

Sektörün Sorunları ve Bundan Sonraki Yol Haritamız İle İlgili Toplantının Hayırlara Vesile Olmasını Diler, Katılım Sağlayan Tüm Üyelerimize Şükranlarımızı Sunarım.

Yunus KILIÇ
GENEL BAŞKAN

Test

Form Gönderimi

Tamam